تبلیغات
سماوات - استعمار سیاسی زیر پوست اینترنت
سماوات
من یک انقلابی ام!
دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 :: نویسنده : سماوات 94
امروز مسئله خطرناک این است که سررشته تحولات منفی در سطح بین المللی در دست کسانی است که میخواهند بوسیله این تحوّلات اهداف خودشان را که با زر یا زور است، تامین کنند و برای آنها چیزی به نام هویّت ملتها اصلا معنی ندارد که متاسفانه این در صدوپنجاه سال اخیر در جهان مشاهده شده است، یعنی تحوّلات کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین در دام طراحی باندهای قدرت بین المللی افتاده است و طراح این باندها صهیونیست و سرمایه داران بوده اند. آنچه برای آنها مهم است، کسب قدرت سیاسی است که بتوانند در کشورها و دولتهای اروپایی و غیره نفوذ کنند، قدرت سیاسی را در دست بگیرند، پول کسب کنند تا این کمپانی ها، سرمایه های عظیم،کارتلها و تراستها را بوجود آورند...(مقام معظم رهبری)

در اوایل دهه هفتاد شمسی با فروریختن ابرقدرت شرق، آمریکا که خود را تنها قدرت جهان دانست، سعی کرد با تنظیم نظم نوین جهانی در جهت استیلا و حاکمیت بر کشورها قدم بردارد. از آنجا که ایران با انقلاب بی نظیرش به رهبری امام خمینی (ره) سرفصل جدیدی پیش روی تمامی کشورها و مردم آزادیخواه جهان گشود و تعریف جدیدی از مردم سالاری، آن هم به شکل دینی ارائه داد، و از طرف دیگر حاضر به سر فرود آوردن در برابر امیال و قدرت طلبی استکبار جهانی نشد، به همین دلیل به خطری بزرگ برای آمریکا مبدل شد. آمریکا که قدرتمندترین حافظ منافع خود را در منطقه از دست داده بود، سعی کرد از طرق سیاسی (تحریم روابط سیاسی)، نظامی (جنگ ایران و عراق) و اقتصادی (تحریمهای گسترده اقتصادی) ایران را مجبور به تسلیم در برابر خواستهای نامشروعش کند، اما نه تنها موفقیت چندانی برای آمریکا و هم پیمانانش حاصل نشده بلکه با موج صدور انقلاب از ایران به سایر نقاط دنیا نیز مواجه شده است.

امروزه دشمن پس از آزمودن تمامی گزینه ها سعی دارد با بکارگیری ظرفیت ویژه رسانه های فراملی، از طریق ایجاد، کنترل و مدیریت شبکه های اجتماعی در بستر وب و تلفن همراه، هژمونی و سیطره خود را در ابعاد مختلف بویژه سیاسی، بازیابی و تحکیم نماید. شاید بسیاری از افراد ندانند که این شبکه ها با تاثیرگذاری بر بدنه سیاسی- اجتماعی کشورهای مختلف بویژه کشورهای در حال رصد، اغراض سیاسی اربابان خود را حتی در سطح مواجهه سخت و براندازی حکومت پیش می برند، که این حاصل یک مدیریت پنهانی با تاکید سرویسهای جاسوسی-تروریستی دولت های صهیونیستی توسط سرپل های اطلاعاتی و عوامل آنها در این شبکه ها می باشد. از آنجا که سیاستهای دشمن صهیونیستی نه تنها ضربه زدن، که نابودی کامل نظام جمهوری اسلامی ایران است ، دقت در اهداف نهان این شبکه ها و نرم افزارها لازم و ضروری است. در واقع دشمن با کنترل و مدیریت این شبکه های به اصطلاح اجتماعی هم سود کلان اقتصادی کسب می کند و هم به اهداف جاسوسی، سیاسی و فرهنگی خود می رسد.

تا قبل از فتنه 88 شاید بسیاری از مسئولین و مردم از قدرت این شبکه های ضد اجتماعی در آفریدن یک بحران در جامعه خبر نداشتند. اما با واکاوی این فتنه و نقش پررنگ شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی، بیشتر میتوان به اهداف پنهان این شبکه ها پی برد. باراک اوباما در گزارشی که برای روسای کنگره و مجلس سنای آمریکا ارسال کرد به صراحت به ساماندهی فتنه 88 با استفاده از ابزارهایی همانند شبکه های خبری و شبکه های ضد اجتماعی نظیر فیس بوک و توئیتر اعتراف کرده است.

واقعیت آنست که دشمن دریافته روشهای سخت افزاری در مورد ایران کارایی ندارد و هرگونه تهاجم به ایران با پیامدهای غیر قابل پیش بینی همراه خواهد بود؛ لذا سعی دارد با بکارگیری تحوّلات نوین فناوری درعرصه رسانه و فضای سایبری به اهداف اسلام ستیزانه خود دست یابد. ظرفیت بالای فضای مجازی در بسیج توده ای افکار عمومی، دشمن را برآن داشته تا با هدف قرار دادن ذهن افراد در جنگ نرم بطور غیر مستقیم با هدف براندازی،از درون جامعه مدنی وارد عمل شود و شیوه جدید تهدیدات را از این طریق دنبال کند.

مدیریت برای فشار سیاسی با بهانه های واهی از طریق ایجاد نافرمانی مدنی، بسیج توده ای افکار عمومی در فضای مجازی و مبادله سریع اطلاعات به کمک فناوری الکترونیکی اطلاعات و ایجاد نارضایتی در مردم،از جمله کارهای دشمنان صهیونیستی در این فضاهای مجازی است. براساس یافته های مرکز آمار ایران70 درصد کاربران اینترنت در ایران زیر 29 سال هستند. دشمن با آگاهی از این مسئله و بر اساس اهداف پنهان و آشکارش، ضمن ایجاد یک نشاط کاذب سیاسی، با وقت کشی و اتلاف موقعیت ها، به بحث های بی ثمر سیاسی در بین کاربران و افراد جامعه دامن زده و ضمن ایجاد حس ناامیدی نسبت به وضعیت موجود و تردید نسبت به مسئولین حکومتی توسط عناصر داخلی خود، با سرگرم کردن کاربران بویژه جوانان، افراد را از دستیابی به اهداف عالی دینی ،انسانی و تربیتیِ اسلام و انقلاب، و در کل از یک زندگی سالم محروم می کند.

این شبکه ها با خبررسانی های انبوه، بی هدف، بدون تحلیل و گسسته باعث بمباران فکری افراد شده، ضمن آمیختن حق و باطل به هم، قدرت تحلیل و جمع بندی افراد را کاسته و باعث رواج سطحی نگری در افراد میشود و این درحالیست که اسلام دینی بر اساس تفکّر قوی و احساسِ مبتنی بر تعقل است. شبکه های ضد اجتماعی  صهیونیستی بستر مناسبی برای ایجاد شکاف اعتقادی بر مبنای مسائل سیاسی روز، ایجاد شبهات و شایعات و نشر اکاذیب توسط ایادی داخلی دشمن، ایجاد موج و مدیریت این منازعات شده اند.

 طراحان بدخواه این شبکه ها با مدیریت هرزه نگاری قومیتی برای برهم زدن وحدت سیاسی، به تمسخر ارزشها و آرمانهای انقلابی دینی ما پرداخته و با کوچک جلوه دادن خدمات انجام شده، کاربران بویژه جوانان را نسبت به مسئولین حکومتی بدبین و بی اعتماد میکنند. دشمن با اعمال استاندارهای خود ساخته در فضای مجازی با ترویج و تجویز جدایی دین از سیاست از هیچ راهکاری جهت منفعل کردن جبهه حق غافل نمانده و سعی دارد به قول امام راحل (ره)، شرافت مکتبی و هویت دینی ما را لکه دار کرده و به اصل نظام ضربه بزند.

با توجه به ورود فضای سایبری به تمام عرصه های زندگی افراد از موضوعات علمی گرفته تا کار و سرگرمی، آموزش و ارتباطات و نیز پذیرش شبکه های اجتماعی به عنوان جزئی از زندگی روزمره در میان مردم، مدیریت هوشمندانه ارتباطات و بازی نخوردن در زمین دشمن بیش از هر وقت دیگری اهمیت می یابد. از آنجا که شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی همچون وایبر، واتس اپ، تلگرام و... با مدیریت و کنترل دشمنان اسلام و مسلمین، ضمن رصد و ذخیره اطلاعات شخصی و کاری افراد و تجمیع اطلاعات کاربران سود کلان اقتصادی-سیاسی بدست می آورند، برعهده دولت و مسئولین است که از اشراف اطلاعاتی دشمن که موجب سیطره و تسلط همه جانبه اش می شود، جلوگیری کنند. مسئولین باید پاسخگو باشند که چرا دستور 40 ماده ای مقام معظم رهبری به شورای عالی فضای مجازی که به منظور صیانت از آسیب های فضای مجازی و بهره گیری حداکثری از فرصت ها جهت ارائه خدمات گسترده و مفید به مردم داده شده، همچنان بر زمین مانده است؟!

براستی در جائی که دشمن لحظه ای از ضربه زدن به اسلام ناب محمدی دریغ نمیکند، سکوت و بی توجهی مسئولین چگونه قابل توجیه است؟ تا چه زمان باید منتظر بمانیم تا مسئولین در قبال جاسوسی این شبکه ها از کاربران کشورمان، منفعلانه شاهد پایمال شدن حقوق شهروندی مردم باشند، درحالیکه راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، ایجاد زیرساخت های آن، همراه با تولید و عرضه پهنای باند داخلی از جمله وظایف فراموش شده شورای عالی فضای مجازی است!!!

 

نوع مطلب :
برچسب ها : سیاستهای دشمن صهیونیستی، شبکه های به اصطلاح اجتماعی، فتنه 88، استعمار سیاسی، سرویسهای جاسوسی-تروریستی، شورای عالی فضای مجازی،
لینک های مرتبط :
شنبه 9 خرداد 1394 10:38 ق.ظ
خدا قوت. ان شاء الله مقالات شما بتونه مسئولین رو از خواب غفلت بیدار کنه.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ...

وَدَّ الَّذِینَ کَفَرُواْ لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِکُمْ وَأَمْتِعَتِکُمْ فَیَمِیلُونَ عَلَیْکُم مَّیْلَةً وَاحِدَةً...

کافران آرزو می ‏کنند که شما از جنگ‏ افزارها و ساز و برگ خود غافل شوید تا ناگهان بر شما یورش برند!

یکی از دستورات موکد قرآن لزوم هوشیاری مسلمانان در برابر دشمن است. طبق کلام پروردگار، دشمن مترّصد غفلت ماست و با طراحی نقشه های فراوان و صرف هزینه های هنگفت، به هر طریق ممکن، در جهت استحاله فرهنگی و تغییر باورها و عقاید ما در تلاش است. درست به همین علت طرح نفوذ و براندازی انقلاب اسلامی ایران پس از ناکامی از توسل به ابزارهای جنگی و فیزیکی در اتاق های فکر صهیونیستی-آمریکایی با "هدف قرار دادن فرهنگ اسلامی ایرانی" و بهره گیری از ابزار مدرن و رسانه ای، خصوصا در فضای مجازی کلید خورد.!

ما بر آن شدیم؛ تا با استعانت از خداوند متعال، و در سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، حضرت صاحب الزمان "عج الله تعالی فرجه" و تقارن آن با آزاد سازی خونین شهر، ضمن ادامه مسیر گذشته خود یعنی مطالبه گری در حوزه فضای مجازی، با تشکیل یک جنبش مردمی با عنوان "حامیان روشنگری در فضای مجازی ایران" (حرفما) سستی ها و کاستی های مدیران و دولتمردان در انجام امور محوله و یا خیانت های متاثر از نفوذ در بین دستگاه های دولتی و سازمان های اجرایی را منعکس کرده و با تاکید بر فرامین حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی"که مطالبه گری را راهی برای نجات کشور دانستند، در فضای مجازی که "اهمیت را به اندازه ی انقلاب اسلامی " بر شمردند، با مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه کنیم .

ضمن اعلام بیعتی مجدد و مخلصانه با آرمان های شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن خمینی کبیر "سلام الله علیه" و ولی امر مسلمین امام خامنه ای " ارواحنا له الفداء" اذعان داریم؛ تا قطع دست عناصر بیگانه و مزدوران خود فروخته ی صهیونیستی از فضای مجازی کشورمان، با هدف روشنگری و احیای ارزش های اسلامی-انقلابی در راه مبارزه ای هوشمندانه، فعال و موثر در عرصه ی خطیر مطالبه گری، تا آخرین قطره ی خون ایستاده ایم.

مدیر وبلاگ : سماوات 94
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :