تبلیغات
سماوات - زنبور های بی عمل در فضای مجازی
سماوات
من یک انقلابی ام!
پنجشنبه 16 مهر 1394 :: نویسنده : سماوات 94

دشمن برای نفوذ فرهنگی سعی می کند باورهایی که جامعه را سرپا نگه داشته دگرگون، مخدوش و در آن ها رخنه ایجاد کند. برای نفوذ سیاسی سعی می کند در مراکز تصمیم گیری و اگر نشد در مراکز تصمیم ساز نفوذ کند... وقتی یک کشور این گونه تحت نفوذ سیاسی قرار گرفت، حرکت و جهت گیری های آن کشور طبق اراده مستکبرین خواهد بود... (امام خامنه ای 94/6/25)

با پیشرفت وسایل ارتباط جمعی و گسترش روش های جدید ارتباطات، صاحبان افکار به دنبال آن هستند تا از جدیدترین روش های موجود برای انتشار افکار و عقایدشان بهره گیرند. سلطه جویان و استعمارگران غربی- صهیونیستی نیز که از دیرباز به دنبال تبدیل ایران شیعی به یک جامعه مادی غربی بوده اند سعی می کنند با بهره گیری از انواع ابزارهای نوین همچون فضای مجازی و بالاخص اینترنت، از طریق جنگ نرم به اهداف خود برسند. دقت در اهداف راه اندازی شبکه های مختلف از رادیویی و ماهواره ای گرفته تا شبکه های اینترنتی و مجازی تلفن همراه، نشان دهنده آن است که تمامی این ابزارها در جهت رسیدن به اهداف فرهنگی، سیاسی و البته جاسوسی دشمن طراحی و توسعه یافته است. در واقع دشمن با خیزشی نرم سعی دارد با استحاله فکری-مذهبی و سپس فرهنگی-سیاسیِ مخاطبین به اهداف مغرضانه اش برسد. در مقابلِ رشد قارچ گونه ی شبکه های به اصطلاح اجتماعی و استقبال گسترده کاربران ناآگاه اینترنتی از اهداف پشت پرده مالکان این شبکه ها، اهمیت بررسی آسیب شناسانه و لزوم برخورد قاطع مسئولین در قبال چالش ها و ناهنجاری های ناشی از گسترش این فضاها بیش از پیش آشکار می شود.

با این حال علی رغم اسناد فراوان ارائه شده مبنی بر ماهیت صهیونیستی-آمریکایی بسیاری از نرم افزارهای به اصطلاح اجتماعی در فضای مجازی و با وجود شبکه های اجتماعی گوناگون داخلی، بسیاری از دولتمردان و مسئولین در ارگان های مختلف ترجیح می دهند هم چنان از شبکه های ضد اجتماعی خارجی مانند فیس بوک، تلگرام، توئیتر و... استفاده کنند. به دنبال فتنه 88 و اسنادی که هویت واقعی فیس بوک و توئیتر و همچنین تلاش مذبوحانه گردانندگان آن ها برای براندازی نظام اسلامی و هدایت اغتشاشات پس از انتخابات را نشان داد، طبق حکم قضائی این دو شبکه ضد اجتماعی- صهیونیستی از مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای شناخته شده و فیلتر شدند. عبد الصمد خرم آبادی مشاور قضایی دادستان کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای می گوید: "مشکل فیس بوک قبل از آن که مربوط به محتوایش باشد، مربوط به ماهیت و عملکرد آن است، چرا که این سایت بزرگ ترین و گسترده ترین ابزار جمع آوری اطلاعات برای سازمان های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به شمار می رود".  شیمون پرز، رئیس رژیم منحوس صهیونیستی فیس بوک را بهترین ابزار برای تزریق سبک زندگی صهیونیستی به ملت های جهان و از جمله ایران می داند. طبق اسناد ارائه شده توسط اسنودن جاسوس سابق سیا، ایران ناامن ترین کشور دنیا از نظر امنیت فضای مجازی است؛ که این امر مربوط به علل بسیاری از جمله مشکلات زیر ساختی در بخش مخابرات، سیطره شرکت های خارجی بر زیرساخت های فناوری اطلاعات در ایران و غفلت مسئولین از حفره های بزرگ امنیتی در فضای مجازی است.

با وجود تهدیدات فراوان و هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری به ویژه در ماه های اخیر در باب رخنه و تهاجم فرهنگی، هنوز بسیاری از مسئولین نه تنها از دشمنی های آشکار دشمن و بهره گیری حداکثری اش از این تکنولوژی غافل اند بلکه خود با عضویت و حضور فعال در این شبکه های ضد اجتماعی با دشمنان در رسیدن به خواسته های بی پایانشان همراهی می کنند. با روی کار آمدن دولت یازدهم، حضور حامیان دولت و برخی از دولتمردان (از وزرای امورخارجه، فرهنگ و ارشاد، نفت و... تا معاونین رئیس جمهور) در شبکه های ضد اجتماعی- صهیونیستی و حتی شبکه های فیلتر شده به دستور قضایی افزایش چشمگیر داشته است. خط شکنی مسئولین حکومتی و دولتی در استفاده و حضور فعال در شبکه هایی که طبق قانون استفاده از آنها ممنوع است، این سوال را در اذهان عمومی ایجاد می کند که مگر استفاده از شبکه های معاند با نظام جرم محسوب نمی شود؟ مگر استفاده از فیلتر شکن منع قانونی ندارد؟ آیا می توان تنها به بهانه ترسیم چهره نوین از ایران(!) و یا ارتباط حداکثری با دنیا و دیپلماسی عمومی(!!!)، التزام به قانون را فراموش کرد؟ در حالی که سوابق دشمنی شبکه های اجتماعی- صهیونیستی به ویژه فیس بوک و توئیتر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بارها به اثبات رسیده، فعالیت برخی از مسئولین در دستگاه های حکومتی و دولتی از وزارت خانه ها و صدا و سیما گرفته تا اعضای محترم مجلس و خبرگزاری ها تاسف بار است!

پس از افشاگری های اسنودن درباره سامانه خبرچین بدون مرز NSA (نام اصلیBoundless Information) درباره خروج بیش از 14 میلیارد پیام اینترنتی از ایران در عرض یک ماه و شنود 7/1 (یک و هفت دهم) میلیارد تماس های تلفنی ایرانیان، دولت محترم و مسئولین امر نه تنها اقدام موثر و مشخصی در جلوگیری از سرقت اطلاعات کاربران انجام ندادند بلکه خود با بازی در زمین طراحی شده توسط دشمن، ضمن عادی سازی فعالیت در این شبکه های ضد اجتماعی و ضد تعاملی صهیونیستی، قبح قانون گریزی را نیز شکسته اند!

وزیر ارتباطات ضمن اعتراف به این امر که" به هر صورت استفاده از شبکه های موبایلی خارجی طبیعتا بخشی از اطلاعات مردم کشور را در اختیار شرکت های خارجی قرار می دهد"، جاسوسی اطلاعات را طبیعی عنوان کرده و می گوید: "با این وجود، با روی کار آمدن شبکه های داخلی بنا نداریم نمونه های خارجی را مسدود و برای مردم ایجاد مشکل کنیم". در حالی که اکثریت این شیطان افزارها متعلق به کشورهایی است که دشمنی دیرینه با ایران دارند و درقبال ارائه نرم افزارهای به ظاهر رایگان و جذاب، ضمن بهره برداری نامحدود از اطلاعات خصوصی و کاری کاربران، فرهنگ و دیانت مردم را نشانه رفته اند؛ برخی از دستگاه های اجرایی کشور حتی جلسات اداری خود را نیز در این جنگ افزارهای اینترنتی تشکیل می دهند!!! سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی علی رغم آن که رئیس آن، عضو شورای عالی فضای مجازی است با تبلیغ برنامه ها و خبرگزاری هایش (همچون برنامه های شبکه افق، دو سیما، باشگاه خبرنگاران جوان و...) در شبکه های ضد اجتماعی بیگانه به مبلغی برای عادی سازی فعالیت در این شبکه ها تبدیل شده است. کم کاری صدا و سیما در ساخت برنامه های هدفمند و موثر در آگاهی بخشی خانواده ها و جامعه از اهداف پنهان جنگ نرم دشمن، رسالت این رسانه مهم و ملی را تا سطح نازل یک وسیله سرگرمی و انتقال صرف اخبار پایین آورده و نتوانسته در این نبرد فرهنگی جایگاه خود را چنان که شایسته یک رسانه ملی است به دست آورد.

آیا درحالی که می دانیم حفره های امنیتی و اطلاعاتی این نرم افزارهای جاسوسی باعث از دست رفتن روزانه میلیاردها پیام اطلاعاتی از کشور می شود، حضور و استفاده از این شبکه ها و نرم افزارها نه فقط در فضای شخصی بلکه در فضای اداری و اجرایی، حکم همکاری با دشمن از نظر اطلاعاتی را ندارد؟ آیا دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی فراموش کرده اند فتنه 88 با کمک مهندسی اجتماعی که از طریق تجمیع اطلاعات کاربران فیس بوک و توئیتر به دست آمده بود، طراحی و اجرا شد؟ آیا دولتمردان و مسئولین محترم در ارگان های مختلف که در دادن "شعار قانون مداری" گوی سبقت از یکدیگر می ربایند، نباید خود بیش از دیگران ملتزم به اجرای قوانین باشند؟

امید است مسئولان محترم به ویژه در قوه قضائیه با برخورد قاطع و بدون اغماض در مقابل قانون شکنان در هر جایگاه و مقام، به وظایف ذاتی خود عمل کنند و با صدور احکام دارای ضمانت اجرایی مانع از گسترش روحیه قانون گریزی در جامعه شوند.

مسئولین و دولتمردان محترم نیز باید به یاد داشته باشند در حالیکه غفلت از آسیب های فضای مجازی از جمله دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری است، خود با بازی در زمین طراحی شده توسط دشمن، باعث افزایش مشکلات و خسارات جبران ناپذیر در فضای جامعه اسلامی نشوند!

مسئولین محترم باید همیشه به خاطر داشته باشند، در حالی که خون های بسیاری برای حفظ تمامیت ارضی این کشور ریخته شده، بی لیاقتی و بی توجهی عده ای از مسئولین در حفظ استقلال و امنیت فرهنگی-عقیدتی در جریان جنگ نرم دشمن در فضای مجازی، در پیشگاه خداوند و مردم قابل چشم پوشی نخواهد بود!نوع مطلب :
برچسب ها : جنگ نرم، فتنه 88، فیس بوک، امنیت فضای مجازی، قانون گریزی، شبکه های ضد اجتماعی، جنگ افزارهای اینترنتی،
لینک های مرتبط : عکس العمل های جهادی یا رفتارهای کبک مآبانه؟!، سراب، انتظار برای تصمیمی شجاعانه در سایه قانون شکنی!!!،
پنجشنبه 16 مهر 1394 02:20 ب.ظ
جزاءكم الله خیرا...احسنت به شما
إن شاءالله مسئولین توجه كنند.
در پاسخ به بزرگواری كه فرمودند:"تمام نكات منفی دنیا روی شما اثر نخواهد داشت، مگر این كه خودتون اجازه بدید"باید عرض كنم كه خیر این طور نیست...چطور ممكنه بنده نوعی از وسط لجنزاری رد بشم و بگم تا نخواهم لجن ها به بنده نخواهد چسبید!!
پنجشنبه 16 مهر 1394 12:43 ب.ظ
همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید..
پنجشنبه 16 مهر 1394 11:46 ق.ظ
عزیزم می دونم افزایش بازدید خیلی هزینه داره اما اگه یه روز سرور وبلاگت به هر دلیلی بالا نیاد چه کار می تونی بکنی به کی دسترسی داری که ازش سوال کنی پس پیشنهاد می کنم به وب سایت من سر بزن پیشنهاد عالی برات دارم که این مشکلات دیگه اصلا نداشته باشی منتظرتم باور کن پشیمون نمی شی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ...

وَدَّ الَّذِینَ کَفَرُواْ لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِکُمْ وَأَمْتِعَتِکُمْ فَیَمِیلُونَ عَلَیْکُم مَّیْلَةً وَاحِدَةً...

کافران آرزو می ‏کنند که شما از جنگ‏ افزارها و ساز و برگ خود غافل شوید تا ناگهان بر شما یورش برند!

یکی از دستورات موکد قرآن لزوم هوشیاری مسلمانان در برابر دشمن است. طبق کلام پروردگار، دشمن مترّصد غفلت ماست و با طراحی نقشه های فراوان و صرف هزینه های هنگفت، به هر طریق ممکن، در جهت استحاله فرهنگی و تغییر باورها و عقاید ما در تلاش است. درست به همین علت طرح نفوذ و براندازی انقلاب اسلامی ایران پس از ناکامی از توسل به ابزارهای جنگی و فیزیکی در اتاق های فکر صهیونیستی-آمریکایی با "هدف قرار دادن فرهنگ اسلامی ایرانی" و بهره گیری از ابزار مدرن و رسانه ای، خصوصا در فضای مجازی کلید خورد.!

ما بر آن شدیم؛ تا با استعانت از خداوند متعال، و در سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، حضرت صاحب الزمان "عج الله تعالی فرجه" و تقارن آن با آزاد سازی خونین شهر، ضمن ادامه مسیر گذشته خود یعنی مطالبه گری در حوزه فضای مجازی، با تشکیل یک جنبش مردمی با عنوان "حامیان روشنگری در فضای مجازی ایران" (حرفما) سستی ها و کاستی های مدیران و دولتمردان در انجام امور محوله و یا خیانت های متاثر از نفوذ در بین دستگاه های دولتی و سازمان های اجرایی را منعکس کرده و با تاکید بر فرامین حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی"که مطالبه گری را راهی برای نجات کشور دانستند، در فضای مجازی که "اهمیت را به اندازه ی انقلاب اسلامی " بر شمردند، با مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه کنیم .

ضمن اعلام بیعتی مجدد و مخلصانه با آرمان های شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن خمینی کبیر "سلام الله علیه" و ولی امر مسلمین امام خامنه ای " ارواحنا له الفداء" اذعان داریم؛ تا قطع دست عناصر بیگانه و مزدوران خود فروخته ی صهیونیستی از فضای مجازی کشورمان، با هدف روشنگری و احیای ارزش های اسلامی-انقلابی در راه مبارزه ای هوشمندانه، فعال و موثر در عرصه ی خطیر مطالبه گری، تا آخرین قطره ی خون ایستاده ایم.

مدیر وبلاگ : سماوات 94
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :